Ice Tea Limona

Një ditë me diell, na vizitoi kubiku i akullit më i skalitur në botë, i cili hasi në limonin më të rrumbullakët që gjendej përreth, dhe tha: “Hej, ne kemi një ide të mrekullueshme për verën. Çaj i akullt Sola. Me limon!”

Lexo më shumë

Ice Tea

Një nga pijet më popullore e cila ka freskuar dhe magjepsur çdo brez deri më sot. Me një shije të plotë që dallohet edhe me sy të mbyllur, u sjell gëzim të gjithëve, pavarësisht nga sfidat që kanë përpara. Kjo është edhe logjike sepse e dallon jo vetëm fakti që është pa gaz, por edhe që përmban një përzierje e lëngut të pjeshkës, ekstraktit natyral të trëndafilit të egër dhe çajit të zi.

Lexo më shumë

Ice Tea boronicë e kuqe

Ngjyra kuqe e këtij çaji të ftohtë bie në sy menjëherë, ndaj ai mbretëron me vite në të gjitha raftet e supermarketeve dhe tavolinat familjare. Nëse nuk e keni provuar ende, imagjinoni këtë simfoni të boronicës së kuqe amerikane, mollës dhe limonit të cilët shkojnë aq mirë njëra me tjetrën, sa hapja e kapakut me një ditë të nxehtë vere.

Lexo më shumë

Sola Zeliščni Čaj

Nëse jeni afër pikës së vlimit, rekomandojmë të provoni këtë çaj misterioz i cili u mbajt i fshehtë nga stër-stër-stër-stërgjyshet tona dhe ndoshta edhe nga ndonjë stërgjysh. Ai përmban (çaji, jo gjyshi) nenexhik, bar blete, bar limoni, lule kamomili dhe fara finoku. Në frymen e edukatës së vjetër, konservuesit dhe ngjyruesit artificial nuk kanë ç'kërkojnë këtu.

Lexo më shumë

Multi Sola

Zgjedhja e duhur për ata që kryejnë disa detyra njëkohësisht ose për ata që fokusohen tek vetëm një gjë. Madje, disa detyra janë më të vështira dhe më të lodhshme se ç'duken në shikim të parë. Dhe pikërisht atëherë është më mirë të marrësh ndihmën e duhur nga portokalli, limoni, ananasi, rrushi i bardhë, marakuja, mandarina, bananja, mangoja dhe gujava.

Lexo më shumë

Sola Limonadë

Me çdo pije të preferuar njeriu bie në dashuri që në gllënkë të parë, kurse Sola Limonadë ka qenë protagonisti i shumë historive të shijshme. Shija e saj e veçantë shtëpiake e limonit, limonit të athët dhe portokallit të freskon në momentin kur të prek buzën.

Lexo më shumë

Sola 100% mollë

Molla e parë do të ishte shumë krenare po të dinte se stër-stër- stër-stërnipërit e saj do të argetoheshin bashkë në një lëng aq të mirë si Sola. I shtrydhur nga mollat më të shijshme për të shuar çdo etje dhe tejkaluar çdo lloj sfide.

Lexo më shumë

Sola 100% portokall

Lëng i cili kujdeset që të mos mbetesh vetëm lëvozhgë. Nëse do t'i sigurosh vetes mjaftueshëm fruta freskuese, dozën e plotë të vitaminës C për sistemin tënd të imunitetit dhe shijen e natyrës e ke prioritet, atëherë Sola portokall është lëng njëqind përqind për ty.

Lexo më shumë

Sola IsoSport

Nëse vrapon për të kapur një pije izotonike joalkolike e cila përmban të gjitha karbohidratet, vitaminat dhe mineralet për rigjenerimin e trupit pas aktiviteteve sportive, atëherë më mirë është të kapësh një Sola IsoSport.

Lexo më shumë
sqAlbanian
sl_SISlovenian en_GBEnglish hrCroatian sqAlbanian